Hakan KILIÇ | Toplumsal paylaşım

Profesyonel Web Sitesi

30.08.2014
2.067
Profesyonel Web Sitesi
REKLAM ALANI

Web site tasarımı müşterilerin ve hedef kitlenizin ilgisini çekmekte oldukça önemlidir. Web sitesi yapan firmalar size web tasarım örnekleri sunarlar ve siz içerisinden bir örneği seçersiniz ve web siteniz bu şablona göre hazırlanır. Tabi ki web sitenizin içeriği ve özellikleri fiyatını artırıp azaltabilir. Ancak unutulmamalıdır ki uygun fiyatlı fakat etkisiz bir web sitenin yerine her şey yerli yerinde kullanılmış, gerekli her türlü reklamın ve eksiksiz tasarım biraz daha pahalı olsa da diğerine göre çok daha geçerlidir.

Ucuz web sitesi de işinize görür diyorsanız reklamın her türlüsü tabi ki de hiç yapmamaktan iyidir demek düşüyor. Profesyonel web sitesi e-ticaret hayatınızın başarıya ulaşmasında çok önemli bir etkendir. Bu rol son on yıldır web sitelerinin etkinliğinin göstergesidir. Ve web sitelerinin etkinliği gün geçtikçe artmaktadır. Web sitesi fiyatları da her geçen gün ucuzlamaktadır. Çünkü web sitesi hazırlayan firmalar çoğalmakta ve rekabet iyice kızışmaktadır. Bu da tabi ki en çok web sitesi yaptıran müşterilere veya kurumlara yaramaktadır.

Bireysel olarak kendi web sitesini hazırlamak isteyenler için ise web tararım kursları kaçınılmazdır. 2-3 aylık kurslarla öğreneceğiniz bilgiler sayesinde kendi web sayfanızı hazırlayabilirsiniz. Ya da bir başka seçenek ise wordpress, blogger, tumlr gibi hazır web sitelerini kullanmak. Oldukça kolay yollardan biri denilebilir. Burada hazırladığınız web site için web hosting hizmeti alarak domain adı alıp istediğiniz adla (Ör: www.23ticaret.com) hazır web sitenizi kullanabilirsiniz. Örnek internet sitesi tasarımları bulunan bu hazır web sitelerinde istediğiniz tasarımı ayarlamak sadece bir tıklamanıza bakıyor. Böyle bir site hazırlamak için web tasarım kursuna bile gitmenize gerek yoktur. Bu da bu işlerin günümüzde ne kadar kolaylaştığının kanıtlamaktadır.

REKLAM ALANI

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.