Hakan KILIÇ | Toplumsal paylaşım

NOKİA LUMİA 920 CEP TELEFONU

19.09.2014
1.889
NOKİA LUMİA 920 CEP TELEFONU
REKLAM ALANI

Nokia cep telefonu markalarının en eski ve en kaliteli markası olarak en çok tercih edilen markalar arasında başı çekmektedir. Nokia lumia 920 bu alanda tasarımı ile göz dolduran lumia modellerine bir yenisi olarak eklenmiştir. Bu cihazla gelen en önemli özelliklerden biri görüntü sabitleme özelliğidir. Kamera sallansa da az ışıklı bir ortamda bulunsa da purevıew özelliği sayesinde çok net çok kaliteli fotoğraflar çekebileceksiniz.

Dokunmatik ekranı elinizde eldiven varken bile çok hassas olduğu için mükemmel menü geçişleri sağlayacaktır. Nokia lumia 920 kablosuz şarj edilebilme özelliği farklı bir çağa açmaktadır. Windovs phone işletim sistemine sahip akıllı cihaz 4,5 inç yüksek çözünürlüğe sahip dokunmatik ekranı ile size bir telefondan çok daha fazlasını sunmaktadır.

Çift çekirdekli 1,4 ghz işlemci hızı ile benzerlerine hız konusunda büyük fark atabilen Nokia lumia 920 cep telefonu 1 gb ram kapasitesi, 32 gb hafıza kapasitesi ile çok farklı ihtiyaçlar için geniş bir depolama alanı sunmaktadır. 8,7 mp ön kamerası ile sosyal medyada çok fazla beğeni alacak selfieler çekebileceğiniz gibi 1280*960 piksel çözünürlüğe sahip ikinci kamerası ile de en keyifli anlarınızın fotoğraf ve videolarını en kaliteli şekilde çekebileceksiniz.

REKLAM ALANI

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.