Hakan KILIÇ | Toplumsal paylaşım

HABER SİTESİ YAZILIMINDA AYRICALIKLI OLDUĞUNUZ TEK YER

27.10.2014
2.220
HABER SİTESİ YAZILIMINDA AYRICALIKLI OLDUĞUNUZ TEK YER
REKLAM ALANI

Kurumlar ya da kişiler daha önceden kendilerini dünyaya duyurmak için gazetelere yada televizyonlara çıkmak isterlerdi. Fakat gelişen ve değişen dünyada günümüz şartlarında hem kurum hem de kişiler kendilerini internet ortamında daha rahat dile getiriyorlar. Çünkü gelişen haber kaynakları sayesinde ülkenizden yayınladığınız bir haberi ya da duyuruyu bütün dünya takip edebiliyor o konu hakkında bilgi sahibi olabiliyor. Ya da kurum ve kişiler kendilerine ait haber sitelerinden faydalanarak hem kuruluşlara hem de diğer insanlara yaşanan gelişmeler hakkında bilgi verebilmektedir.

Sahip olduğumuz bu site sizlere haber sitesi yazılımları üzerine hem tanıtımını hem de satışını yapmaktadır. Haber sitenizin hangi özelliklere sahip olmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçerek ya da sitemizi ziyaret ederek sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktayız. Ayrıca sitemizde yer verdiğimiz yazılımlarla ilgili olarak da bazı paketler hazırlanmış olup içeriklerini de detaylı bir şekilde görebilmeniz sağlanmıştır. Haber scripti şeklinde hazırlanan yazılımlar sayesinde sizlere en iyi yazılımları sitemizden sunmaktayız. Sahip olacağınız sitenin görüntüsünü ve içeriklerini sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Demo olarak da görme imkanı verilmiştir. Eğer ki fazla ayrıntılı olmayan bir haber sitesi programı isterseniz standart haber paketi, sahip olacağım haber sitesi ayrıntılı olsun derseniz profesyonel haber paketi, kurumsal bir haber sitesi isterseniz de kurumsal haber paketleri menülerini ziyaret ederek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Hiçbir yerde bu kadar ayrıntılı ve profesyonel bir yazılım sitesi bulamanız mümkün değildir.

Sahip olduğumuz uzman kadromuzla sizlere en iyi haber yazılımlarını hazırlamaktayız. Bunları da sitemizde yayınlamakta ve hizmetinize sunmaktayız. Ayrıca çok modüllü bir site olmamız da sizlere farklı kullanıcı özellikleri sağlamaktayız. Sitemizi ziyaret ederek hem fikir alabilir hem de haber sitesi yazılımlarından beğendiğinizi alabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.